Licznik odwiedzin: 181237
Polskie dęby. 100 dębów na stulecie Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego.      
   
Szanowne Koleżanki i Koledzy,

w porozumieniu z Zarządem Głównym PTD uruchamiamy na naszej stronie nową zakładkę: Album "Polskie dęby" na stulecie PTD. O albumie informowaliśmy już wcześniej, w notatce: "2023-05-06 ALBUM „POLSKIE DĘBY”.

W zakładce będziemy publikować komunikaty przygotowane przez Komitet Redakcyjny albumu oraz inne informacje dotyczące publikacji. Dzięki temu zainteresowani znajdą wszystko nt. albumu w jednym miejscu.


2023-06-01 ALBUM "POLSKIE DĘBY" NA STULECIE PTD

Na początek przedstawiamy dwa dokumenty:
1. Regulamin Konkursu "100 dębów".
2. Formularz zgłoszeniowy do Konkursu przygotowany w dwóch równoważnych wersjach: Formularz zgłoszeniowy - plik DOCX i Formularz zgłoszeniowy - plik PDF.

Wydrukowany i wypełniony formularz należy własnoręcznie podpisać, zeskanować i wraz z plikami zdjęć drzewa wysłać na adres zgloszenie.deby100@ptd.pl.
Uwaga. W razie dysponowania edytorem tekstu obsługującym pliki DOCX (np. Microsoft Word), formularz po zapisaniu na dysk można w tym edytorze wypełnić elektronicznie i tak wypełniony wydrukować, a następnie własnoręcznie podpisać.

Publikowany dzisiaj tekst Regulaminu został nieznacznie zmodyfikowany w stosunku do wersji pierwotnej, bez wpływu na jego istotne części. Część informacji, które pojawią się na stronie Sekcji w zakładce "Album" będzie powtarzana na stronie PTD.

Zarząd Sekcji Drzew Pomnikowych

2023-06-07

Wstecz